Karl-Kristjan Nagel ja Tiiu Rebane õppisid mõlemad 1995-1999 ajavahemikul Eesti Kunstiakadeemias maali erialal. Nende esimene ühine näitus “Ruum. Tänapäeva müüt” toimus 1998 a. Sammas galeriis ( praegune Vabaduse galerii ). Mõlemad autorid on tegelenud maalimisega alates 1990-ndate algusest. Nende kunsti iseloomustab 90-ndate ekspressiiv-abstraktne, vahel ka fotorealismile omane maalistiil. Rõhutatud on ideeliselt sõltumatule kunstnikule omased teemad ja tunnused.

Karl-Kristjan Nageli kunst on tugevalt mõjutatud oma maalikunstnikest vanaisa ja isa loomingust. Nende kunstiõpetuse eeskujul jätkab ta mitmeid maaliseeriaid nii impressionistliku loodusmaali kui metafüüsilise fotorealismi traditsioonis. Tema kunstis leiab jäädvustamist ka inimene ja erinevate maailma kultuuritegelaste või nende teoste portreteerimine. Tema tööd kuuluvad Eesti Kunstimuuseumi (KUMU), Tartu Kunstimuuseumi ja mitmetesse Eesti ja Euroopa erakollektsioonidesse.

Tiiu Rebase kunsti peateemad on ruum, loodus, inimene, dokumentalism ja futurism. Lisaks kümnetele isiknäitustele on ta kureerinud mitmeid suuremaid kunstiprojekte, festivale  ja näituseid. Aastast 2014 töötab ta Eesti Kunstniku Liidu Muhu Kunstiresidentuuri projektijuhina. 2018 aastast tegutseb Eesti Maalikunstnike Liidu esimehena.
Tema tööd kuuluvad Eesti Kunstimuuseumi (KUMU), Abu Dhabi Art Hub’i ja mitmetesse Eesti ning Euroopa erakollektsioonidesse.